Proč zvolit fasádu JUBIZOL

Fasádním pláštěm může unikat 30 až 50 % spotřebované energie. Neizolovaný dům ze sedmdesátých let je stejně neefektivní jako např. osobní automobil se spotřebou 20 litrů paliva na 100 km.

Úspory po zateplení se neprojeví pouze v zimě, ale během celého roku, protože v horkých dnech je objekty třeba ochlazovat. Aplikací tepelně izolačního systému JUBIZOL s dostatečnou tloušťkou izolačního materiálu můžeme spotřebu energie na vytápění a chlazení snížit až o 40 %.

Fasádní tepelně izolační systém JUBIZOL splňuje požadavky na účinnou tepelnou izolaci a zajišťuje optimální podmínky pro bydlení. Všechny naše výrobky se vyznačují vysokou úrovní ekologické šetrnosti.

Tepelná izolace JUBIZOL EPS má ve srovnání s jinými izolačními materiály pro kontaktní fasády velmi nízký ekologický indikátor ΔOI3 vztažený na funkční jednotku 1 m2 (splňující stanovené parametry). Hodnoty jsou srovnatelné s izolacemi rostlinného původu (jako jsou např. dřevovláknité desky) a přibližně dvakrát nižší než u tepelné izolace z minerální vaty.

Pomocí procesů zrychleného stárnutí a tepelnými šoky v klimatických komorách jsme se přesvědčili o dlouhé životnosti systémů JUBIZOL, a to i v nejnáročnějších podmínkách použití. Tepelně izolační systém JUBIZOL představuje dlouhodobou a promyšlenou investici, a proto na něj JUB poskytuje garanci až 25 let.

Tepelně izolační systémy JUBIZOL jsou zárukou špičkových řešení v oblasti estetického působení objektů. Vrchní omítky umožňují provádění fasád v hlazené nebo drásané struktuře s různou zrnitostí. Systémy JUBIZOL nabízejí také výběr velkého množství barevných odstínů a zaručují jejich špičkovou stálost.

Je-li tepelná izolace správně provedena, funguje bez ohledu na denní dobu, roční období, klimatické, energetické a další podmínky po celou dobu její životnosti, resp. jejího používání. Ani zvyšování cen energií, snižování zásob energetických zdrojů, poruchy rozvodů, či změny globálního či lokálního klimatu nemohou trvale snížit účinnost aplikované tepelné izolace.

  1. Lepidlo tepelně izolačního obkladu
  2. Tepelně izolační obklad (desky z expandovaného nebo extrahovaného polyesteru, tvrdé desky nebo lamely z minerální vlny
  3. Talířové hmoždinky
  4. Základní omítka (spodní a horní vrstva)
  5. Armovací mřížka
  6. Základní nátěr (podbarvení)
  7. Dekorativní omítka

Na objektu musejí být dokončeny všechny klempířské práce včetně okapových a jiných lemů, žlabů a okapních svodů.

Musí být osazena okna a dveře.

Doporučujeme, aby uvnitř objektu byly dokončeny omítky a cementové mazaniny.

Musí být dokončeny všechny instalace (elektro rozvaděče, skříně pro připojení telefonu a domácího telefonu, kabelové televize, upevňovací prvky osvětlovacích těles.

Osazení okenních parapetů může proběhnout i v průběhu montáže vlastního zateplení.

 

Reference

Specializujeme se především na fasády a zateplení jak rodinných domů, kterých máme realizovaných několik stovek, tak různých průmyslových objektů či panelových domů. Používáme nejkvalitnější barvy renomovaných značek, které Vám vydrží několik let. 

Naše realizační firma s 20 letou zkušeností Vám nabízí realizaci fasád, výmalbu veškerých průmyslových a komerčních objektů.

 Pokud budete mít jakékoliv dotazy, naváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi vše zkonzultujeme a navrhneme kalkulaci na míru Vašim požadavkům.

Previous
Next

Kontaktujte nás, případně se rovnou zastavte

PRODEJNA

Hradišťská 978, 687 25 Hluk

 

Kontaktní formulář

Barvy Rybnikář I © Copyright 2022 I www.patrikorsak.cz

15.7.2024 bude ZAVŘENO Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ