O nás

Na trhu jsme již od roku 1997, kdy jsme založili firmu MALBY-NÁTĚRY-FASÁDY Rybnikář. V roce 2005 jsme otevřeli prodejnu Barvy-laky a Míchací centrum Jumix. 

Zabýváme se prodejem všech druhů barev a to vnitřních a fasádních. Specializujeme se především na fasády a zateplení jak rodinných domů, kterých máme realizovaných několik stovek, tak různých průmyslových objektů či panelových domů. Používáme nejkvalitnější barvy renomovaných značek, které Vám vydrží několik let. 

V naší prodejně najdete všechen potřebný materiál pro vnitřní barvy, fasádní barvy, lazury a oleje na dřevo, syntetické barvy, vodouředitelné nátěry, vliesové a vinylové tapety a kompletní malířské nářadí. Dále máme míchací zařízení CHEMOLAK, kde Vám můžeme na míru namíchat různé syntetické, polyuretanové a epoxidové barvy.

Naše realizační firma s 20ti letou zkušeností Vám nabízí realizaci fasád, výmalbu veškerých průmyslových a komerčních objektů.. Pokud budete mít jakékoliv dotazy,naváhejte nás kontaktovat,rádi s vámi vše zkonzultujeme a navrhneme kalkulaci na míru Vašim požadavkům.

Najdete u nás i tyto značky

Barvy Rybnikář I © Copyright 2022 I www.patrikorsak.cz

15.7.2024 bude ZAVŘENO Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ